İlgi Çekici

Türkiye Finans Katılım Bankasının müşteri bilgileri sızdırıldı mı?

Az önce araştırmacı gazeteci Fatih Tezcan’ın videosunu izledikten sonra ufak bir şok olma durumuna maruz kaldım. Olayı açıkladığım zaman sizde bu duruma maruz kalabilirsiniz. Her ne kadar müşterisi olmasanız da illa ki çevrenizde birilerinin kullandığını varsayarak çevrenizi de bilgilendirmenizi tavsiye ederim.

Fatih Tezcan’ın iddiasına göre, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile yaptığı sim kart değişikliği sonucu cep telefonuna sms gelmeme konulu konuşmada Supervizor görevinde olan bir yetkilinin beyanına göre, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri bilgileri bir şirket yada kişilerce sızdırılmış, kredi kartları ve simkartlar kopyalanmış. Bu nedenle Türkiye Finans Katılım Bankası tüm müşterilerinin kredi kartlarını iptal edip yenisini yolluyormuş. Bende dolaylı yollardan müşterisiyim. Senin Bankan adında ki sanal bankacılık girişiminin müşterisiyim. Bakalım bizim içinde böyle bir şey söz konusu olacak mı? Sizleri, bu açıklamadan sonra Fatih Tezcan’ın videosu ile baş başa bırakarak detayları oradan almanızı sağlayayım. İyi seyirler.

Yazar Hakkında

Teknoemin

90'lı yıllarda başlayan bilgisayar macerasına 10 yıllık bir ara vermişse de, milenyumdan itibaren bu tarihe kadar sürekli olarak teknoloji mıncıklama konusunda kendini geliştirip, bildiklerinin üzerine sürekli bir şeyler koyarak yoluna devam eden, en sonunda, " ben artık bilgi teknolojilerinin bize sunduğu soyut ve somut tüm ürünleri mıncıklamalıyım " diyerek Youtube üzerinde kanal, internet cemaatinde web günlüğü ve çeşitli sosyal ağ sayfaları kurarak kendini reklam eden vatandaş

Yorum bırak