Benden Bir Şeyler

Teknoemin’den bodoslama merhaba

Yazan Teknoemin

Yine uzunca bir aradan sonra blog’umu geleneksel olarak sıfırlayıp bodoslama girdim. Öncelikle herkese merhaba. Her açışımda bir daha uzun ara vermeyeceğim desem de, bu sefer ki

Yine uzunca bir aradan sonra blog’umu geleneksel olarak sıfırlayıp bodoslama girdim. Öncelikle herkese merhaba. Her açışımda bir daha uzun ara vermeyeceğim desem de, bu sefer ki blog maceram ne kadar sürecek bilemiyorum. Ancak radikal bir değişiklik olduğunun farkındasınızdır. Farkında olmayanlara için; eminozturk.com.tr alan adı ile devam eden blog macerama teknoemin.com alan adı ile belirttiğim radikal değişikliği yaptım. Bu değişikliğin hakkımda daha hayırlı olacağı kanaatinde olduğumdan böyle bir değişikliğe gittim. Bu sayede yıllardır benimle aynı adı ve soyadı taşıyıp da alan adının düşmesini bekleyen garibana da fırsat doğmuş oldu.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim. Alan adını tarafıma hediye eden sevgili Muhammed Emin Kayabaşı‘na da teşekkürlerimi bu ilk yazım ile iletmiş olayım.

Şu anda blog’umun temasını adapte etmek ile meşgul olduğumdan şimdilik yazımızı her merhaba yazısında olduğu gibi kısa keselim. Bundan sonra aklımın estiği her konuda yazacağım. Ancak unutmayın ki bu blog bir teknoloji blog’u. Kendinize dikkat edin.

Yazar Hakkında

Teknoemin

90'lı yıllarda başlayan bilgisayar macerasına 10 yıllık bir ara vermişse de, milenyumdan itibaren bu tarihe kadar sürekli olarak teknoloji mıncıklama konusunda kendini geliştirip, bildiklerinin üzerine sürekli bir şeyler koyarak yoluna devam eden, en sonunda, " ben artık bilgi teknolojilerinin bize sunduğu soyut ve somut tüm ürünleri mıncıklamalıyım " diyerek Youtube üzerinde kanal, internet cemaatinde web günlüğü ve çeşitli sosyal ağ sayfaları kurarak kendini reklam eden vatandaş

Yorum bırak